Pazar5 Бесплатен огласникloading...

KAMAGRA ORAL JELLY 100mg – ORIGINAL

Број на оглас: 33494 | Објавен на: 21.04.2022 во 01:35


ЦЕНА: По договор


Опис

- Гелчињата претставуваат хербален лек за подобрување на сексуалната моќ кај мажите.
- Продолжена ерекција
- Го подобруваат либидото и сексуалната издржливост
- Подобрување на психичката и физичката сила
- Зголемување на бројот и подвижноста на сперматозоиди
- Контрола (спречување) на прерана ејакулација- Зголемување на времето на ерекција
- При еректилна дисфункција за постигнување и одржување на ерекција

НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ !! ОРИГИНАЛ !!

Kamagra Oral Jelly 7X100mg Vol.1 (Original Ajanta India) – 799 денари

Kamagra Oral Jelly 7X100mg Vol.4 (Original Ajanta India) – 999 денари

100% ДИСКРЕЦИЈА !!!

100% ГАРАНЦИЈА !!!

ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

Контакт тел. (Viber/WhatsApp/Telegram/Signal): +389 77 678 719


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Медицина Опрема Лекови

КОНТАКТ

Име:
D
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова