Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Mobilni Telefoni

Број на оглас: 5663 | Објавен на: 04.10.2022 во 09:57


ЦЕНА: 999 MKD


Опис

Prodavam mobilen Sony Ericsson,kako nov, baterijata drzi 5-6 dena,i eden Alcatel, gi ima na slikite.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
tino
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова