loading...

Мапи за GARMIN навигации

Број на оглас: 4966 | Објавен на: 15.09.2021 во 12:27


ЦЕНА: 1 По договор


Опис

Доколку сакате Вашата GARMIN навигација да ве однесе безбедно и сигурно до Вашата посакакува дестинација, тогаш сте на вистинското место. mapizagps ви нуди најнови најнови мапи за вашата GARMIN навигација.

Имаме мапи и за автомобилска и за камионска GARMIN навигација.

Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на вашиот навигациски софтвер и инсталација на безбедносни камери (радари) за цела Европа.

Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps
Контакт: 078/475-662
Работиме секој ден од 10:00 до 19:00.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
ТВ Фотоапарати ДВД GPS-Уреди

КОНТАКТ

Име:
mapizagps
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова