loading...

Samsung mobilen telefon

Број на оглас: 32535 | Објавен на: 15.10.2021 во 22:20


ЦЕНА: 2999 MKD


Опис

Prodavam odlicno socuvan (nema grebnatinka), Samsung galaxy grand prime plus


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
valentin alcev
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова