Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam stan

Број на оглас: 31628 | Објавен на: 26.01.2021 во 15:43


ЦЕНА: 26000 €


Опис

Продавам стан на улица широк дол 5а
Тел: 079269059


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
43
Катови:
Соби:
2
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова