loading...

SE PRODAVA PIANO “CHAJKA”

Број на оглас: 31542 | Објавен на: 26.11.2021 во 08:44


ЦЕНА: 1600 €


Опис

Se prodava piano TCHAIKA , odlicna sostojba , prv gazda !! Vazi samo za ozbilni kupuvaci !! Info na ☎️078373552 ☎️


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Музички инструменти и опрема

КОНТАКТ

Име:
Jovan
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk