Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Frizider Zamrznuvac

Број на оглас: 35456 | Објавен на: 02.12.2023 во 18:54


ЦЕНА: 4500 MKD


Опис

Se prodava vertikalen frizider za zamrznuvanje Gorenje so fioki. Ladi perfektno.Poveke info na: 075/683-300


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
valentin alcev
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова