Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава 50 литри Динамо Хит бојлер со сменет гр

Број на оглас: 34798 | Објавен на: 23.02.2023 во 12:55


ЦЕНА: 3300 MKD


Опис

Се продава функционален 50 литри Динамо Хит бојлер со сменет грејач.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
ISte
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова