Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam HP deskjet 3745

Број на оглас: 34678 | Објавен на: 08.02.2023 во 21:03


ЦЕНА: 800 MKD


Опис

Prodavam HP deskjet 3745 800 denari


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Делови за Компјутери и додатоци

КОНТАКТ

Име:
anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова