Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Napojuvanje Chieftec 400W, iARENA Series, 12cm fa

Број на оглас: 34673 | Објавен на: 08.02.2023 во 21:02


ЦЕНА: 1500 MKD


Опис

Napojuvawe CHIEVTEC 400W Real Power koristeno vo ispravna sostojba so sledni karakteristiki
Basic information
Power supply type : ATX
Power output 400W
Fan size : 120 mm
Ports and equipment
Motherboard power : 24+4pin
PCI-E : 1 X 6+2pin
SATA cconnectors : 3
4pin Molex : 3


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Делови за Компјутери и додатоци

КОНТАКТ

Име:
anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова