Pazar5 Бесплатен огласник
Polovni ispravni greaci

Број на оглас: 34667 | Објавен на: 08.02.2023 во 21:02


ЦЕНА: 200 MKD


Опис

Koristeni na Reno 5, a istite odgovaraat za poveke tipovi vozila
Ispravni so proba cena 800 denari za site 4 greaci

https://www.onlinecarparts.co.uk/bosch-670575.html


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова