Pazar5 Бесплатен огласникloading...

BMW 520 M 2011

Број на оглас: 34069 | Објавен на: 22.07.2022 во 11:05


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava BMW 530 M paket crno
Kolata e vo perfektna sostojba , zelen karton 1 godina , se funkcionalno
Kolata e ANGLISKA DESEN VOLAN..
Novo turbo, novo lance, nov kais, full servis history 19" Aluminiumski bandazi
Za poveke informacii slobodno kontaktirajte me
072 660 326
Ayosifov85@gmail.com


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2011 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
BMW 
Модел:
520 D 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar Josifov
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова