Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Gumi

Број на оглас: 33586 | Објавен на: 17.05.2022 во 14:34


ЦЕНА: 8000 MKD


Опис

Se prodavaat 4 letni gumi michelin, mnogu malku vozeni, kako novi. Cenata za site 4 gumi e 8000 denari.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
valentin alcev
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова