Pazar5 Бесплатен огласникloading...

AL. BANDAZI 1boja 16 5x112 GUMI SPORTIVA 205/55/16

Број на оглас: 33518 | Објавен на: 22.05.2022 во 09:43


ЦЕНА: 320 €


Опис

AL. BANDAZI nefarbani 16 5x112 SO NOVI GUMI SPORTIVA SUPER Z 205-55-16........078/272.333


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
zoran stojanovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова