loading...

FORD FOCUS EcoBoost TURBO 125ks 1boja ZAMENA 2013

Број на оглас: 33076 | Објавен на: 26.11.2021 во 16:32


ЦЕНА: 6999 €


Опис

EKSTRA SOCUVAN UNIKAT FORD FOCUS ZETEC S EcoBoost TURBO 92kw. 125ks....PROIZV. 07/2013g....REGISTRIRAN do 10/2022g......so 116.000km...NAPRAVEN SERVIS.....SERVISNA KNISKA....1-BOJA....2-KLUCA....SO 4-NOVI GUMI....SO NAJVISOKA OPREMA.........CENATA....6999e. E FIKSNA I POSLEDNA ZA KESS.........MOZNA E I ZAMENA za ZAMENA....7300e ..........078/272.333ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2013 
Километража:
100.000-110.000 
Марка:
Ford 
Модел:
FOCUS 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.0 TURBO 
Потрошувачка-100km:
7.0L 

КОНТАКТ

Име:
zoran stojanovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова