loading...

Prodavam prazni toner kaseti za HP85A Original i Z

Број на оглас: 33011 | Објавен на: 26.11.2021 во 23:42


ЦЕНА: 30 MKD


Опис

Prodavam prazni toner kaseti za HP85A Original i zamenski po cena od 50 denari za originalot parce i 30 denari za zamenskite parce


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Делови за Компјутери и додатоци

КОНТАКТ

Име:
Viktor Mircevski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова