Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam HP deskjet 3745

Број на оглас: 33009 | Објавен на: 04.10.2022 во 12:10


ЦЕНА: 300 MKD


Опис

Prodavam HP deskjet 3745 bez adapter 300 denari , so adapter 800 denari


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Делови за Компјутери и додатоци

КОНТАКТ

Име:
Anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова