loading...

Prodavam prazni toner kaseti za Samsung,Lexmark,HP

Број на оглас: 32695 | Објавен на: 22.01.2022 во 11:55


ЦЕНА: 30 MKD


Опис

Prodavam prazni toner kaseti za Samsung,Lexmark,HP, OKI i toa za modelite :
HP 85A original po 50 denari parce
HP 85A zamenski 30 denari parce
HP 2612 original i zamenski po 40 denari parce
HP CF280X-U zamenski po 150 denari parce
Samsung MLT-D104L zamenski i original po 200 denari
Samsung MLT-1052L zamenski po cena od 200 denai
Samsung MLT-D104S zamenski po cena od 200 denari
HP 283A zamenski po 30 denari


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Делови за Компјутери и додатоци

КОНТАКТ

Име:
anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова