loading...

RENAULT MODUS 1.5 DCI 78 KW 2007 GODINA UVEZENA O

Број на оглас: 32173 | Објавен на: 10.05.2021 во 08:27


ЦЕНА: По договор


Опис

RENAULT MODUS 1.5DCI 78KW 106PS 2007G UVEZENO OD


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Renault 
Модел:
MODUS 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.5 DCI 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Gavazovski Sase
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова