loading...

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 59 KW 2007 GODINA UVEZENA OD

Број на оглас: 32159 | Објавен на: 10.05.2021 во 08:27


ЦЕНА: По договор


Опис

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 59KW 80PS 2007G UVEZENA OD


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Opel 
Модел:
CORSA 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.2 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Gavazovski Sase
Град:
Битола
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk