loading...

Samsung 65" Q900T (2020) QLED 8K UHD Smart TV

Број на оглас: 31738 | Објавен на: 06.06.2021 во 03:12


ЦЕНА: 2000 €


Опис

Samsung 65" Q900T (2020) QLED 8K UHD Smart TV cost $2,000

LG 65 Inch (2020) NanoCell 8K Ultra HD Smart TV cost $1,500

for sales interested buyers

contact me at danneystore@gmail.com

Whatapp: +19092790023


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Сервис за Компјутери

КОНТАКТ

Име:
charles agim
Град:
Радовиш
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова