loading...

ГУМИ МАРКА ПИРЕЛИ

Број на оглас: 31159 | Објавен на: 11.06.2021 во 20:18


ЦЕНА: 15000 MKD


Опис

Се продаваат гуми марка Пирели со димензии 245/45 Р19 – 2 комада и 275/40 Р19 – 2 комада, гумите се возени една сезона извадени се од БМВ Х4, може да се видат во било кое време. За сите подетални информации може да не контактирате на тел 071 394 087 или 072 247 882.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
ТТК БАНКА АД Скопје
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова