loading...

Tolcnik/Avan

Број на оглас: 29334 | Објавен на: 10.05.2021 во 21:46


ЦЕНА: 2500 MKD


Опис

Se prodava Avan/tolcnik, napraven od mesing. Cena 2500 denari.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
valentin alcev
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова