Pazar5 Бесплатен огласникloading...

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.4-benz. FULL-KLIMA 2010g.

Број на оглас: 33683 | Објавен на: 17.05.2022 во 13:51


ЦЕНА: 3750 €


Опис

SOCUVANO GRANDE PUNTO EVO 1.4-benz. 57kw.-77ks.....FULL-KLIMA.....PROIZV. 2010g....177.000km......sredeni dokumenti do registracija........za kess...3750e...fiksna....za zamena...3900e.........078.272.333
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2010 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Fiat 
Модел:
grande punto evo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.4  
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
zoran stojanovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова