loading...

Se prodava fiat punto1.2

Број на оглас: 32099 | Објавен на: 15.04.2021 во 18:05


ЦЕНА: По договор


Опис

Fiat punto 1999 so atestiran plinski ured registrirano vo ispravna vozna sostojba
Inf na 071346261Vlado


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1999 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Fiat 
Модел:
Punto 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Daniel
Град:
Куманово
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова