Pazar5 Бесплатен огласник
HAMACHI REPLIKA APRILIA 50k. 2t. 2019g.

Број на оглас: 35476 | Објавен на: 02.12.2023 во 04:58


ЦЕНА: 950 €


Опис

HAMACHI REPLIKA APRILIA 50k. 2t. PROIZV. 2019g. 9500km....REGISTRIRAN I OSIGURAN....SE ISPRAVNO......078/272.333
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
zoran stojanovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова