Pazar5 Бесплатен огласник
Машина ,,CANDY“ за делови 1.500 МКД

Број на оглас: 34842 | Објавен на: 23.03.2023 во 19:12


ЦЕНА: 1500 MKD


Опис

Машина ,,CANDY“ SMART 1000 вртежи за делови
( Работи но повремено знае да појави грешка на дисплејот и треба да се рестартира)


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова