Pazar5 Бесплатен огласникloading...

PEZO 207 1.4-hdi 68ks KLIMA NEUVEZENO 07/2008g.

Број на оглас: 34786 | Објавен на: 23.03.2023 во 14:57


ЦЕНА: 3500 €


Опис

CENA....3500e....FIKSNA I POSLEDNA ZA KESS.......SOCUVANO PEZO 207 1.4-hdi 50kw. 68ks.....KLIMA-raboti....NEUVEZENO....proizv. 07/2008g....REGISTR. DO 15/05/2023g....220.000km....2-KLUCA.......REDOVNI SERVISI.........BEZ ZAMENI CENA FIKSNA..........078/272.333ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2008 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
207 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.4-hdi 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
zoran stojanovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова