Pazar5 Бесплатен огласник
Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPA

Број на оглас: 33747 | Објавен на: 23.03.2023 во 19:12


ЦЕНА: 1500 MKD


Опис

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CENA 1500 DENARI


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
Anonimus
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова