loading...

OPEL MERIVA 1.7-cdti KLIMATRONIC 1-BOJA 2005g.

Број на оглас: 33241 | Објавен на: 22.01.2022 во 18:34


ЦЕНА: 2850 €


Опис

MNOGU SOCUVANA OPEL MERIVA 1.7-CDTI 74kw/101ks.....KLIMATRONIC-raboti.....1-BOJA.....2-KLUCA...registr. 07/2022g......REDOVNI SERVISI........078/272.333
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Opel 
Модел:
MERIVA 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.7CDTI 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
zoran stojanovski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk