loading...

Frizider Obodin

Број на оглас: 29879 | Објавен на: 10.05.2021 во 21:47


ЦЕНА: 3000 MKD


Опис

Se prodava frizider Obodin, ispraven, ladi mnogu.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
valentin alcev
Град:
Велес
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова