Pazar5 Бесплатен огласник
televizor-beko

Број на оглас: 7132 | Објавен на: 15.08.2016 во 14:07


ЦЕНА: 2000 MKD


Опис

TV-BEKO
VO BOJA ,VO ISPRAVNA SOSTOJBA


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
bojana
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова