Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

se prodavaat drveni vnatesni vrati

Број на оглас: 6691 | Објавен на: 26.07.2016 во 19:44


ЦЕНА: По договор


Опис

se prodavaat drveni vnatresni vrati so dimenzi 90x205x30 dve vrati i 90x205x15 edna vrata dosta zacuvani.vratite se sose kasi komplet


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
z
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова