Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Продавам половни гуми SAVA 165/70 R 13

Број на оглас: 6566 | Објавен на: 21.07.2016 во 10:17


ЦЕНА: 1200 MKD


Опис

Хитно подавам две (2) половни гуми модел:SAVA со димензи 165/70 R 13
(гумите се со одлична шара и не се многу возени)


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
Ilir
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова