Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava polovna spalna

Број на оглас: 6158 | Објавен на: 07.07.2016 во 13:56


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava polovna spalna 160 na 200 so smenet dusek pred 2 godini,2 natkazni poedinecni,1 dupla i sandak za kebinja


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
Angelka
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова