Pazar5 Бесплатен огласникloading...

iphon 6

Број на оглас: 5977 | Објавен на: 04.07.2016 во 10:31


ЦЕНА: 150 EUR


Опис

Se prodava iphone 6 za delovi, ploca ima osteta moze da se koristi za delovi,


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
artan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова