Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Aluminski bandazi

Број на оглас: 5831 | Објавен на: 26.07.2016 во 17:12


ЦЕНА: 3000 MKD


Опис

aluminski bandazi od mercedes 14ki 5x112 dva so dva se
par 1500 denari ili komplet 3000


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
Branko
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова