Pazar5 Бесплатен огласник
Samsung galaxy s3 mini..i8190

Број на оглас: 500 | Објавен на: 22.05.2014 во 06:32


ЦЕНА: 8500 MKD


Опис

24 MESECI GARANCIJA
NEVERLOK
FULLL PAKOVANJE
BELA BOJA


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
goran
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова