Pazar5 Бесплатен огласник
Продавам кревети изработени од метал

Број на оглас: 487 | Објавен на: 21.05.2014 во 13:01


ЦЕНА: По договор


Опис

СЕЗОНСКО НАМАЛУВАЊЕ НА ЦЕНИ ДО 20% НА МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ. ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ЦЕНИТЕ НА ПОВЕЌЕТО МОДЕЛИ НА МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ, НАМАЛЕНИ ДО 20%. ДОКОЛКУ СТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СЛОБОДНО КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ!


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мебел Инвентар и Уредување

КОНТАКТ

Име:
Милчо Ванов
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова