loading...

Huawei p6

Број на оглас: 3491 | Објавен на: 19.02.2016 во 01:38


ЦЕНА: 7000 MKD


Опис

Maximal no socuvan. Staklo. Ultra tenok dizajn.2GB RAM. Turbo brz.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
laki
Град:
Дебар
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова