Pazar5 Бесплатен огласникloading...

prodavam Huawei p8 lite nov neotpakovan kupen od v

Број на оглас: 10357 | Објавен на: 18.01.2017 во 13:15


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava huawei p8 lite nov neotpakovan kupen od vip so garancija 2 godini. Hitno!


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
suzana
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова