Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Kupuvam i Prodavam Avtomobili

Број на оглас: 9164 | Објавен на: 19.11.2016 во 00:59


ЦЕНА: По договор


Опис

Kupuvam I Prodavam Sekoy Model Avtomobil .


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
Марка:
 
Модел:
 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
DHKARADENİZ OTOMOTİV
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова