Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Honda accord 2,2 dizel za delovi

Број на оглас: 8688 | Објавен на: 26.10.2016 во 20:05


ЦЕНА: 11 €


Опис

Delovi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
100 
Марка:
Honda 
Модел:
Accord 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
????? 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2,2 
Потрошувачка-100km:
7.0L 

КОНТАКТ

Име:
Vase
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова