loading...

PRODAVAM STANOVI VO ALBANIJA NA MORE

Број на оглас: 7649 | Објавен на: 23.09.2018 во 13:03


ЦЕНА: По договор


Опис

PRODAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO VALONA VEDNAS VSELIV SO IMOTEN LIST. STANOT E SO PREKRASEN POGLED NA MORE. POVRSINA NA STANOT 112M2, CENA 790EUR ZA M2 (89.000EUR) KOMPLET NAMESTEN.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
Катови:
6
Соби:
4
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Dimce
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk