Pazar5 Бесплатен огласник
Kravi

Број на оглас: 7164 | Објавен на: 16.08.2016 во 23:15


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodavaat kravi simentalki
Cena po dogovor
Kontakt telefon: 075 944 391


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Животни на фармата Растенија

КОНТАКТ

Име:
Marjan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова