Pazar5 Бесплатен огласник
nivi-placevi

Број на оглас: 7157 | Објавен на: 16.08.2016 во 17:41


ЦЕНА: По договор


Опис

se prodava imanje od 9500 m kvadratni/klasa 4/ vo Tabanovce,na 15 m od Avtopatot


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
MARIJA
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова