Pazar5 Бесплатен огласникloading...

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA DEBARMAALO

Број на оглас: 7147 | Објавен на: 16.08.2016 во 13:24


ЦЕНА: 200 EUR


Опис

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 19M2 VO DEBARMAALO KAJ SLATKARNICATA APCE. VSELIVA OD 01.09.2016 . MOZE DA SE POGLEDNE POSLE 17 CASOT.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
19
Катови:
1
Соби:
1
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
ZORAN
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова