Pazar5 Бесплатен огласник
super sostojba

Број на оглас: 7142 | Објавен на: 15.08.2016 во 16:47


ЦЕНА: 1100 EUR


Опис

so 15 000 km.
078/216-077


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Моторцикли (над 50cc)

КОНТАКТ

Име:
kostadin
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова