Pazar5 Бесплатен огласник
PEMI sobi vo ljubanista

Број на оглас: 7137 | Објавен на: 15.08.2016 во 08:49


ЦЕНА: По договор


Опис

Se izdavat dvokrevetni i trokrevetni sobi vo kuka na sam pat so parking dvor letna kujna i sank na 15 minuti peski do plaza


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Соби
Површина:
110
Катови:
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
slobodan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова