Pazar5 Бесплатен огласник
land rover freelander

Број на оглас: 7089 | Објавен на: 13.08.2016 во 12:48


ЦЕНА: По договор


Опис

prodavam land rover freelander vo odlicna sostojba 2.0 dizel 2000 godina smeneti rebrasti kaisi i nategaci, smeneto ulje i filtri, elektrika na stakla i retrovizori, soncev krov moze i zamena dajte ponuda


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
180000 
Марка:
Land Rover 
Модел:
freelander 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
suv 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
ljupco
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова